What's App
Kurumsal What's Hattı
fashion img

Transfer

Transfer

Araç Transfer 
Mirza Rent A Car araç kiralama, filo kiralama hizmetlerinin yanı sıra sizlere Araç Transfer Hizmeti de sunmaktadır. Mirza Araç Kiralama güvencesiyle transfer İstanbul’da havalimanı transfer hizmeti sunmaktadır. İstanbul’daki Sabiha Gökçen Havaalanı ve Atatürk Havalimanı noktalarından uzman ekibimiz sizleri karşılar.

Araç Transfer hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşıp randevu ve detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Mirza Group 2 Araç kiralama firmamız son model ve her ihtiyaca uygun araç filosuyla firmalara ve bireylere profesyonel hizmet sunarak, 25 yıllık tecrübesiyle günümüze inovatif çözümler getirerek araç kiralama sektörüne öncülük etmektedir. Uzun dönem araç kiralamanın haricinde kısa dönemleriniz için de Mirza Group 2 araç kiralama firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Ayrıcalıklı hizmet kalitesi, hizmet çeşitliliği ve son model araç filosuyla müşteri memnuniyetini ön plana alarak araç kiralama konusunda uzmanlaşmış nadir firmalardan biriyiz.

Transfer Hizmeti
Mirza Group 2 Rent A Car Araç Kiralama firmamız İstanbuldaki havalimanlarına özel transfer hizmeti vermektedir. İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İstanbul otellerine ve daha birçok yere transfer hizmetimiz özel araçlarla verilmektedir. İstanbul havalimanı transfer servis fiyatlarımız çok uygundur. 

Araç Transfer hizmetimizden yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için bizlere telefondan ulaşabilirsiniz.

Araçlarımız son model ve klimalıdır. Sizleri İstanbul’da bulunan iki havalimanında da karşılayıp sonrasında İstanbul’daki otelinize transfer ediyoruz. 

Mirza Group 2 Araç Kiralama Garantisiyle 25 yıllık sektör tecrübesi ve güvencesiyle transfer hizmeti sizlerle.

İstanbul Havalimanı Araç Transfer

İstanbul Otelleri Transferleri

İstanbul'daki Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanları'ndan bütün İstanbul otellerine transfer servisimiz vardır.